full screen background image
Search
2021. február 26. péntek -
  • :
  • :

Soltvadkerten babazászló jelzi az új élet születését

Soltvadkerten babazászló jelzi az új élet születését

2021.02.17. „Számunkra is kiemelkedő jelentőséggel bír, ha városunkban kisgyermek születik, ezért is vállaljuk hálás szívvel, hogy minden kisgyermek megszületésekor (anyakönyvvezésekor) 24 órára kihelyezzük a Polgármesteri Hivatalunk homlokzatára az elkészített zászlókat, annak függvényében, hogy kisfiú vagy épp kislány születik városunk új tagjaként.” – adja hírül Soltvadkert Város Önkormányzata Facebook oldalán Temerini Ferenc.

Az ötletgazdák Gillich Éva, Gellén Gáborné Katika és Molnár Elvira voltak. A zászlók is helyben készültek, Kurczné Eiler Nettinek köszönhetően.  Szívből köszönöm az ötletet és a megvalósítást egyaránt! – írja a város Facebook oldalán tett bejegyzésében a polgármester.
Vélemény, hozzászólás?

More in Komárom-Esztergom megye
Close